Muzyka

niedziela, 25 września 2016

Bohaterowie.

Są w życiu osoby bez, których nie możecie żyć. Znalezione obrazy dla zapytania dziewczyny

Ana Milska
Ma 23 lata. Studiuje psychologie. Kocha prace z dziećmi. Jest osobą odważną i z chęcią niesie pomoc słabszym od siebie. Nie potrafi powiedzieć nie kiedy  ktoś poprosi ją o pomoc. Ma kochającego chłopaka. Ma młodszą o dwa lata siostrę, która kocha i jest dla niej również najlepszą przyjaciółką.  Jej hobby to śpiew i moda. Brała kilka razy udział w konkursach, w których zajmowała wysokie miejsca. Miała również sesje ze znanymi fotografami.


Znalezione obrazy dla zapytania dziewczyny

Kornelia Milska
Ma 21 lat i jest młodszą siostrą Any. Zaczęła studia fotograficzne. Jest osobą uśmiechniętą. Rzadko ktoś doprowadza ją do płaczu. Kocha siatkę oraz piłkę nożna.  Wraz z siostrą mieszkają w przytulnym mieszkaniu w Gdańsku. Jej hobby to podróże. Kocha poznawać nowe miejsca oraz nowe kultury. Szuka drugiej połówki z którą będzie mogła podzielać swoje pasje.Znalezione obrazy dla zapytania faceci

Karol Piątek
Ma 24 lat. Chłopak Any. Z zawodu jest  lekarzem. Zaczyna staż w Gdańskim szpitalu. Pragnie nieść pomoc wszystkim potrzebującym osobom. Mieszka wraz  z  przyjacielem, który z zawodu jest fotografem. Kocha zwierzęta.


Wraz z trójką głównych bohaterów będą również inne postacie, które będą uczestniczyć w życiu trójki. Jedni będą wraz z nimi pracować, pomagać oraz wspierać w trudnych sytuacjach. Natomiast drudzy będą pragnęli zniszczyć za wszelką cenę to co zdążyli zbudować. Ich szczęście będzie co chwile zakłócane, a pierwsze oznaki pojawią się wraz z poznanym chłopakiem przez Kornelie. A co dalej los pokaże dowiecie się czytając pierwszy rozdział.  :) Zapraszam :)


1 komentarz:

  1. Intrygujący początek ! Czekam na pierwszy rozdział ;)

    OdpowiedzUsuń